Shoutbox

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2211 przez homikus
W zamierzchłych czasach w TYM WĄTKU padła propozycja dodania do forum czegoś w rodzaju chatu, czyli najlepiej po prostu jakiegoś shoutboksa. Napisałem wówczas, że najpierw chciałbym zaktualizować silnik forum, a potem zacząć dodawać tego typu ciekawostki.

Otóż rzeczona aktualizacja nastąpiła niedawno :)

Wobec tego pytam ja Was, Towarzysze, czy nadal chcecie czegoś takiego na SinoForum? Zaznaczam, że jeśli tak, to zapewne okienko shoutboksa znajdzie się niemal na samym dole strony, pod indeksem Kategorii i Działów, nad polami statystyk. A pytam dlatego, że musiałbym poświęcić temu chwilę, a nie zależy mi na marnowaniu czasu :)

Więc?

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2212 przez ximinez
Moim zdaniem może się przydać, a nie zaszkodzi. Będzie gdzie rozmawiać o sprawach tak błahych, że nawet do Herbaciarni się nie nadają, jak np. - kupiłem sobie dzisiaj folijkę ochronną i nową baterię do iPAQa i mam pytanie: wymieniałeś już swoją folijkę? Jeżeli tak, to jak zrobiłeś, żeby nie było pod nią bąbelków powietrza i paprochów?

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2213 przez homikus
Ha! Dobrze, że mi przypomniałeś... Bo ostatnio zdjąłem starą, ale coś ciągle nie mogę pamiętać, aby kupić nową... Ech...

A na bąbelki jest jeden sposób: bierzesz kartkę papieru, zginasz ją kilkukrotnie (tak, aby rogi były bardzo sztywne) i wspomnianymi w nawiasie sztywnymi a grubymi rogami wypychasz powoli niepożądane a wielce frustrujące bąbelki poza folijkę. Proceder ten niecny praktykowałem na wyświetlaczach LCD aparatów fotograficznych :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2215 przez gosi4buka
Jestem nowa, ale jestem za. :)
Uważam, że chat byłby niezły. Mógłby robić za coś w stylu rubryki z listami z infantylnych gazet. W sensie jakieś porady, które są potrzebne teraz już. Albo ja bym się pisała na jakieś 'pogaduchy' w środku nocy.
W ogóle chat to całkiem miła opcja, żeby pogadać o wszystkim i o niczym. Bo na forum to zwykle troszkę bardziej przemyślane rzeczy się pisze.

PS Rada z kartką papieru jest niezła. Ładnie mi to wyszło z folijką ochronną na mojego ipoda.

Bo światłem to tylko - co nam prosto w oczy!
Człowiekiem - co człowiek krwi swojej utoczy -
Plus Leonardo i Bach.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2218 przez szopen
Shoutbox by byl mile widziany.
Chat nie bo w pracy system cos takiego blokuje.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2224 przez Niltinco
Shoutbox może być, na pewno nie zaszkodzi :).

P.S
Czemu wcześniej nikt mi nie podał takiej metody naklejania folii ochronnej? A ja się tyle męczyłam z tym cholerstwem i małe bąbelki nadal są :/.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Czas generowania strony: 0.204 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba