Shoutbox

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #2228 przez homikus
W obliczu gremialnej aprobaty pomysłu nie pozostaje nic innego, tylko zorganizować rzeczony szałtboks :) W najbliższych dniach postaram się tym zająć. Kilka ostatnich wieczorów przesiedziałem nad kodem forum, więc, eufemizując, zawartość mego żywota aktualnie ledwie może usiedzieć na miejscu, kiedy widzę php :P

P.S
Czemu wcześniej nikt mi nie podał takiej metody naklejania folii ochronnej?

A pytałaś? ;)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2231 przez Niltinco

A pytałaś? ;)

A przyznał się ktoś wcześniej, że zna takie metody ;)? Teraz już wiem kto na forum jest specjalista od tego :P.

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2240 przez homikus
Ba! Musisz, droga moja, wiedzieć, że Najjaśniejszy jest specjalistą w bardzo wielu dziedzinach, a szczególnie tych, których najmniej byś się po nim spodziewała ;D

Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2243 przez Niltinco
Tak? To ja mam takie pytanko do Jaśnie Najjaśniejszej Chomikowatości czy nie wie może jak do lapa podpiąć zewnętrzną antenkę wifi bez rozkręcania lapka i dobierania się chamsko do karty sieciowej? Bo niestety w przybytku, w którym pomieszkam jeszcze do czerwca odebrano mi radość płynącą z darmowego internetu będącego tuż za ścianą :P.

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2244 przez homikus
Hm... Nie do końca rozumiem pytanie:

1)
masz już kartę wi-fi w laptopie i chcesz zwiększyć jej moc/zasięg poprzez zainstalowanie dodatkowej zewnętrznej antenki,
czy
2)
nie masz karty wi-fi w laptopie i chcesz ze zwykłej sieciówki LAN zmajstrować wi-fi?

Jeśli wybierzesz opcję numer 1 - nie da się.
Jeśli zaś wybierzesz opcję numer 2 - nie da się ;D W tym przypadku jedynym wyjściem jest zakupienie i zainstalowanie karty wi-fi na złączu USB - wygląda jak pendrive, a i kosztuje niedużo.

PS: No ładny nam się tu off-top zrobił! Ale z uwagi na to, że wątek dotyczy shoutboksa służącego, jak wiadomo, do off-topowania, wspaniałomyślnie przymkniemy na to oko (szczególnie, że sami z lubością off-topujemy) ;D

Promocja SinoForum

Więcej
10 lata 6 miesiąc temu #2257 przez Niltinco
Chodziło o opcję nr 1 czyli jak widzę nierealną :P. Szkoda bo w kompach stacjonarnych to nie taki problem :/. W takim razie od marca pozostaje mi opcja wożenia laptopa na uczelnię co jakiś czas i żerowanie na necie współlokatora (niestety nie ma go przez kabel bo tak to rozdzielilibyśmy sygnał).

Offtopic w tym miejscu pokazuje, że shoutbox jednak by sie przydał ;).

Czas generowania strony: 0.237 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba