rekrutacja

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #1558 przez Niltinco
Z tego co się orientuję to na UJ jest tylko japonistyka, a sinologii nie było i nie ma. Za to, tak jak na każdej państwowej japce, chiński jest nauczany jako 2 język orientalny (tylko na UAMie z chińskim różnie bywa i czasem dają inny język).

jugyouchuu.blogspot.com/   - lekcje japońskiego oczami lektora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #1988 przez Camillvs
Jeśli jest to takie wielkie marzenie, to już teraz radzę odkładać pieniądze na studia w Chinach, można się tam utrzymać taniej niż w Polsce, można też znaleźć sobie dość tanią uczelnię, i "wuala"! Do odważnych świat należy!

Na prawdę można tego dokonać, to ławiejsze niż się wydaje, takie zdanie sobie wyrobiłem po pół roku stypendium w Chinach.

人在江湖,身不由己!

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #2039 przez 玛丽昂
hej. mam pytanie odnośnie rekrutacji na studia, ale po starej maturze - jak to teraz wygląda? najlepiej na UW? I czy jest taka możliwość studiów uzupełniających, tzn - kończę 3 rok kulturoznawstwa, a chciałabym zadawac na sinologie na uzupełniające 2letnie magisterskie. wiecie może czy jest taka możliwość? patrzyłam na stronie UW ale jakoś nie mogę tej inf znaleźć.  :)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #2049 przez homikus
Sinologia nie oferuje czegoś takiego jak "uzupełniające magisterskie" dla posiadających stopień licencjata innych kierunków. Poziom magisterski jest kontynuacją poprzednich trzech lat nauki. Więc raczej zapomnij o takiej opcji...

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #2053 przez 玛丽昂
Kurcze, szkoda bardzo.  :'( A to było/ jest moje marzenie.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #2055 przez homikus
Wiesz, trudno byłoby robić coś takiego jak uzupełniające z dziedziny tak trudnej i wymagającej, jak sinologia... Moim zdaniem byłaby to jakaś pomyłka, a i technicznie po prostu niemożliwe.

No ale czemu nie od początku, skoro to Twoje marzenie? :) Ja tam jestem zdania, że takie marzenia trzeba za wszelką cenę spełniać. Takie, czyli na spełnienie szanse mające wcale niemałe :)

Towarzysze! Trzeba siać, siać, siać! Propagujcie SinoForum:
Promocja SinoForum

Czas generowania strony: 0.245 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba