Chinski.Kondux.pl

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5456 przez KonduX
Kiedyś pisałem różnych swoich tworach, raczej mniej udanie. Ostatnio stworzyłem Kondux.wordpress.com, które zmieniło się w Kondux.pl (własny sever itp.) ale stwierdziłem, że temat Chin i Tajwanu zasługuję na oddzielny blog i dlatego zrobiłem Chinski.Kondux.pl . Na blogu Kondux.pl cały czas będą pojawiać tematy związane z Chinami czy Tajwanem, ale już dużo rzadziej.  http://chinski.kondux.pl/ jest blogiem, na którym będą moje wszystkie wpisy związane z tymi azjatyckimi krajami.  Dodatkowo polecam profil na FB, ponieważ mam zamiar codziennie dodawać tam moje zdjęcia z podróży, http://www.facebook.com/lekcjechinskiego ;)
P.S. Jeśli macie jakieś zdjęcia to bardzo chętnie bym je pokazał na moim FB, oczywiście napiszę, że od Was. Możecie się podpisać zarówno imieniem i nazwiskiem, ksywką czy adresem swojej strony.
P.S. 2 Jeśli ktoś byłby zainteresowany napisaniem czegoś ciekawego związanego z Chinami, Tajwanem lub językiem chińskim to chętnie zamieścił bym to na blogu. Z podpisem tak samo jak na FB
Pozdrawiam,
Kondrad
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba