Ciekawe chińskie kapele/wykonawcy?

Więcej
11 lata 4 dni temu - 10 lata 8 miesiąc temu #2681 przez YLK
Kilka klipow z koncertu 9 maja, ktory odbyl sie w Dream Factory, klubie muzycznym w Szanghaju.

Najpierw nasza lokalna gwiazda, czyli Mushroom, z charyzmatycznym wokalista o dzwiecznym pseudonimie Pupu:

Nstepnie wystapila glowna atrakcja wieczoru, czyli Brain Failure z Pekinu, ponoc pierwsza kapela chinska, ktora zaprezentowala swiatu muzyke punk z Kraju Srodka:

Come Back Home:
Living in the City:
Nie znam tytulu tego utworu:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 8 miesiąc temu przez .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #2704 przez YLK
Wakacje za pasem, mam nadzieje, ze Karolowi matura poszla swietnie, czesc forumowiczow pewnie jeszcze w trakcie sesji, dla relaksu przesylam kolejna dawke zywej muzyki - jak zwykle z klubu 育音堂 w Szanghaju.

Tym razem to cztery utwory jednej z najlepszych pekinskich kapel rockowych GAR 嘎调乐队.
Koncert odbyl sie miesiac temu, ale nadrabiam zaleglosci z ostatniego miesiaca, zreszta muzyka nie zdazyla sie w tym czasie specjalnie postarzec. Dla mnie GAR byl odkryciem, jak zreszta wiele innych zespolow, nie ma watpliwosci, ze reszta kraju ma wiele do nadrobienia w porownaniu z pekinska scena undergroundowa, ktorej GAR jest jednym z najciekawszych przedstawicieli.

Kolejne klipy w przygotowaniu...

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #2705 przez karolj9
zespół niezły ;)...tylko tnie mi się trochę...co do matury...cóż...mam nadzieję, że wstydu nie będzie....a teraz znikam na dwa tygodnie.
Pozdrawiam.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #2706 przez YLK
"Tnie sie"? Rozumiem, ze odtwarzanie nie jes ciagle - w momencie, jak widzisz, ze klip sie laduje, spauzuj go i zaczekaj, az zaladuje sie caly, wowczas dopiero kliknij start i odtwarzaj.

Przyjemnosci na wakacjach - ja w srode tez opuszczam wielkie miasto i udaje sie nad cieple morza...

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #2713 przez YLK
Jeszcze jedno video GAR, ostatni, piaty z przygotowanych przeze mnie klipow.

Niestety Youtube jest zablokowany w Chinach, wiec musze sie nieco nagimnastykowac, zeby wrzucic te klipy; mam nadzieje, ze choc niektore spodobaja sie.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #2715 przez YLK
Ostatnia partia klipow przed wakacjami - trzy utwory JOYSIDE z ich zeszlotygodniowego koncertu w Szanghaju.

JOYSIDE to jedna z najbadziej znanych chinskich kapel punk-rockowych poza Krajem Srodka; ich wokalista 边远 dzieki swemu ubiorowi i zachowaniu scenicznemu uwazany jest za chinska odpowiedz na Jima Morrisona...:)

W kazdym razie graja z czadem, i w warunkach, jakie panowaly w klubie (na zewnatrz normalna sauna,  w srodku jeszcze cieplej i wilgotniej) dali z siebie wiecej, niz mozna sie bylo spodziewac, choc Rogue Transmission nie przebili...

Czas generowania strony: 0.197 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba