Przeniesienie SinoForum na nowy silnik

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #6824 przez admin
Moi drodzy,

przenieśliśmy się na nowy silnik forum (Kunena), który daje znacznie więcej możliwości organizowania forum oraz jego moderowania! Aplikacja jest też szybsza niż przestarzała wersja SMF 2.0, na której dotychczas działało SinoForum.

Ponadto, miłościwie nam panujący z racji zwiększonej liczby obowiązków nie jest w stanie doglądać dwóch różnych platform oraz w krótkim czasie pomagać użytkownikom w rozwiązywaniu problemów.

Dlatego też SinoForum oraz Bohan ( www.bohan.pl ) połączyły się na jednej platformie. Teraz posiadając jedno konto można korzystać z obu serwisów!

Ze względów bezpieczeństwa przeniesienie spowodowało konieczność zresetowania haseł wszystkich użytkowników. Aby uzyskać nowe hasło tymczasowe, a następnie je zmienić na własne, należy w zakładce Reset hasła wprowadzić swój adres email podany przy rejestracji konta na SinoForum.

UWAGA: e-mail resetujący hasło wysyłany jest z kilkunastominutowym opóźnieniem! Cierpliwości.

O ile przeniesienie bazy użytkowników, postów i tematów zakończyło się pomyślnie, przenoszenie wyglądu SinoForum jeszcze trochę potrwa. Docelowo będzie ono w dużej mierze przypominało dobrze Wam znany wygląd.

W razie pytań, wątpliwości lub problemów, piszcie!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przepraszam za wszelkie niedogodności związane z przenosinami, ale idzie ku lepszemu!

Wam miłościwie panujący,
Bo 波

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.147 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba