Lista Tlumaczy Chinsko-polskich Konsulatu Kantonu

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #7163 przez bialychinczyk
Doslalem pozwolenie od Pani Konsul ze moge umiescic ten anons .

Moze ta lista byc bardzo pomocna, coraz wiecej Polakow chce przyjechac do Chin, czesto poszukuja tlumaczy na tym forum takze.
===================================
Szanowni Państwo,

Do Konsulatu zgłaszają się coraz częściej polskie firmy (sporadycznie również chińskie), wchodzące na miejscowy rynek lub uczestniczące w targach, które poszukują tłumaczy. Mając na uwadze doświadczenie zawodowe i wykształcenie wielu z Państwa, prosiłabym o informację, czy ktoś jest zainteresowany tłumaczeniami w zakresie polsko-chińskim, oraz ew. polsko-chińsko-angielskim. Konsulat nie może nikogo w sposób uznaniowy polecać, dlatego chcielibyśmy stworzyć listę osób gotowych świadczyć takie usługi.

Listę tłumaczy (w całości) planujemy udostępniać zgłaszającym się do Konsulatu Generalnego RP w Kantonie podmiotom, ewentualnie zamieścić na stronie internetowej placówki.

Uprzejmie proszę o przesyłanie zgłoszeń wraz z krótką notką biograficzną i dotychczasowymi doświadczeniami tłumaczeniowymi, ew. wskazaniem dziedziny, w jakiej się Państwo specjalizują, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli uznają Państwo, że ktoś spoza listy wysyłkowej mógłby być zainteresowany, będziemy wdzięczni za przekazanie mu wiadomości.

Z poważaniem

Joanna Skoczek
Konsul Generalna RP

Konsulat Generalny RP w Kantonie
63 Shamian Dajie, 510130, Guangzhou, PRC
Tel: +86 20 81219993, 4
Faks: +86 20 81219995
www.kanton.msz.gov.pl
www.msz.gov.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.156 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba