Spotkanie Polonii w Tianjin

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #5481 przez Bolanren
Zapraszamy wszystkich Polaków przebywających w Chinach na spotkanie polonijne, które odbędzie się w Tianjinie dn. 10 listopada b.r. (sobota) o godzinie 17:00 w restauracji Shao Shan Chao przy ulicy Liu Wei Lu 85 (drugie piętro) [六纬路85好] .
Data spotkania nie jest przypadkowa i jest związana z dniem Narodowego Święta Niepodległości przypadającym 11 listopada (ze względów technicznych nasze spotkanie odbędzie się 10 listopada, a to z uwagi, że sobota będzie dla wielu z nas dużo bardziej wygodna niż niedziela 11 listopada). Szczególnie zapraszamy osoby z Pekinu i to właśnie specjalnie dla nich miejsce spotkania zostało tak wyznaczone, aby znajdowało się blisko stacji kolejowej, skąd co 15-20 minut kursuje szybka kolej na trasie Pekin-Tianjin.
Osoby, które zamierzają wziąć udział w spotkaniu proszone są o potwierdzenie przybycia koordynatorowi imprezy, panu Adamowi Machajowi na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer telefonu 18222163091. Osoby nie będące Polakami, jak i osoby towarzyszące Polakom, a zainteresowane spotkaniem, również gorąco zapraszamy. Koszt kolacji zostanie podzielony równo względem wszystkich uczestników spotkania (szacunkowy koszt na jedną osobę to 50-60 rmb).
Spotkanie organizowane jest pod patronatem Centrum Studiów Polska-Azja, które przygotowało dla uczestników spotkania „narodowy upominek”.
Link do bloga prowadzonego przez Polaka zamieszkałego w Tianjin http://raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5483 przez achinger
My będziemy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5484 przez Bolanren
Tak, jak rzekł tak i zrobił, kol. Achinger był obcny. A tu relacja oraz foto ze spotkania http://raportzpanstwasrodka.blog.onet.pl/2012/11/11/relacja-ze-spotkania-polonii-w-tianjin/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #5485 przez bialychinczyk
Bylo spotkanie w sobote w polskim konsulacie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.155 s.
Zasilane przez Forum Kunena
FaLang translation system by Faboba